klordioksit-satış klordioksit-firmaları klor-dioksit-kullanımı-kullanım-alanları

Klordioksit Kullanım Alanları

--- Mantar Yetiştiriciliği / Sera ve Tarım Alanları

--- Şarap Üretimi / Asma Yetiştiriciliği

--- Tavuk Çiftlikleri / Sebze - Meyve Üretimi

--- Yüzme Havuzları / Dezenfektan

--- Tohum Fideceilik / Hasat Sonrası

Sıvı Klor Kullanım Alanları

--- Su Arıtma Tesisleri / Yüzme Havuzları

--- Çamaşır Suyu İmalatı / Ağartma İşlemleri

Klor

klor

Klor Satış

klor-satış-satın-al-firmaları

Klor, dezenfeksiyon amaçlı kullanılmaktadır. Bir çok çeşidi ile bir çok sektörde değişik amaçla kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre en doğru klor türü seçilmelidir. Klorma sistemleri içinde en bilinen ve en eski yöntem klor çeşitleri ile yapılan klorlamadır.

Klor çeşitlerimizi Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine gönderebilmekteyiz. Kargo ve kdv dahil fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Klor Çeşitleri;

Gaz Klor

Sıvı Klor (Sodyum Hpoklorit)

Tablet Klor

Toz Klor

Granül Klor

Bu klor çeşitleri arasında en yüksek maliyete sahip olanı gaz klordur. En ekonomik ve basit kullanımı olan sıvı klordur.

Gaz Klor;

Özel klor tankları ile gaz klor dolumu yapılmaktadır. Bu klor tanklarının her seferinde dolum için anlaşmalı dolum tesisine gitmesi gerekmektedir. Klor tankı, yedek klor tankı, nakliye, dolum maliyeti, dozaj pompası maliyetlerinin başlıca kalemleridir. Bu klorlama sistemi büyük ölçekli projelerde kullanılmaktadır.

klor-çeşitleri-klorlama

Sıvı Klor;

En ekonomik klor çeşididir. Bidon ambalajı ile satılmaktadır. Her ihtiyaça uygun ambalaj seçenekleri bulunmaktadır.

Sıvı klor ile en doğru klorlama yapılması için dozaj pompası kullanılması önerilir. Bu cihazın çok düşük bir maliyeti vardır. Sıvı klor dozaj pompası, nakliye ve fiyat avantajları ile en ekonomik klor türüdür. Dozaj pompası fiyatlarımız için merkez ofisimizi arayınız.

Sıvı klorun tek dezavantajı raf ömrüdür. Doğru depolamada 90 gün raf ömrü vardır. Aylık olarak düzenli sipariş verilmesi ile bu durumdan etkilenilmez.

Tablet Klor

Bir çok tablet çeşidi bulunmaktadır. Su, havuz, alet, meyve-sebze gibi bir çok değişik amaç ile kullanılan tabletler bulunmaktadır. Tablet klor almadan önce doğru tablet klor ihtiyacınızı belirlenmelidir.

Toz ve Granül Klor;

sivi-klor-fiyat-firmaları

Bu iki çeşit klor türü su ve yüzme havuzlarında kullanılmaktadır. Su dezenfeksiyonunda sıvı klora göre daha maliyetlidir. Bu nedenle ağırlıklı olarak yüzme havuzlarında kullanılmaktadır.

İlgilendiğiniz klor türü hakkında firmamızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Şirketimize talep formlarını kullanarakta ulaşabilirsiniz.

TALEP FORMU

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 
Klor | Klordioksit | Sıvı Klor | Toz Klor Dioksit| Klor Dioksit Fiyatları | Klor Dioksit | Klor Dioksit Kullanım Alanları